0216 471 59 56 | 0535 359 44 43 | 0541 359 44 43
1 2 3 4 5
 • Ataşehir Bosch Servisi

  Ataşehir Bosch Servis Formu

  Bulaşık makineleri ile evlerde bulaşıkların daha hızlı ve daha kolay şekilde yıkanabilmesi sağlanabiliyor. Bu durumda özellikle ev hanımlarının oldukça yorucu ve zaman alan bir ev işinden daha kolay şekilde kurtulabilmesine olanak sağlıyor. Özellikle son yıllarda Bosh markasının bulaşık makinesi teknolojilerinde ulaşmış olduğu üst teknolojideki seviye ışığında artık Bosh markalı bulaşık makineleri ön yıkama gerektirmeden, yüksek performansta kaliteli yıkama sağlarken, çok da düşük bir enerji tüketimi gerçekleştirmektedir.

  Bu yüzden yoğun şekilde kullanılan Bosh bulaşık makinesi modellerine ilişkin olarak karşılaşılabilecek arızalarda Ataşehir Bosh Servisi teknik ekiplerimiz tamamen teknolojik bir altyapıda, uzmanlıkları ve deneyimleri ile kısa sürelerde, arızaların onarımını gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda Bosh markalı bulaşık makinesi modellerinde en sık şekilde karşılaşılan sorunların başında da bulaşıkların kirli çıkması sorunu gelmektedir.

  Bosh bulaşık makinenizde bu yönde bir arıza ile karşılaştığınızda vakit kaybetmeden Ataşehir Bosh Servisi danışma merkezlerimize arıza bildiriminde bulunmanız gerekiyor. En kısa süre içerisinde, adresinize en yakın gezici ekibin yönlendirilmesi ile arızanın giderimi daha hızlı şekilde yapılarak, mağdur olmanız engellenmektedir.

  Teknik ekiplerimiz tarafından hemen motor kondansatörü kontrol edilmektedir. Eğer arıza tespit edilir ise motor kondansatörü değişimi gerçekleştirilmektedir. Aynı şekilde kısa devre ya da makinenin gövdesine kaçak var ise motor değiştirilmektedir. Bulaşık makinenizin fıskiyesi de kontrol edilerek, rahatça dönmesini engelleyen tüm ekstra etmenler ortadan kaldırılır. Ayrıca özellikle kireçlenmeler dolaysı ile oluşabilen fıskiye tıkanıklarının da giderilmesi gerçekleştirilir.


  Ad Soyad
  Telefon
  E-Mail
  Adres
  Mesaj
   
  Daha hızlı ve güvenilir hizmet için lütfen telefon numaralarımızı tercih ediniz.

  0216 471 59 56
  0535 359 44 43
  0543 359 44 43Ataşehir Bosch Servisi Hizmet Bölgeleri
> Batı Ataşehir > Kayışdağı > Ferhatpaşa > Yeni Çamlıca
> Yeni Sahra > Küçükbakkalköy > İçerenköy > Bulgurlu
> Mustafa Kemal > Çakmak > Siteler Mahallesi